Hledáme manažery obchodních skupin Generali pro oblast Plzně a západních Čech.

Náplň pracovní pozice

  • vedení a motivace pojišťovacích poradců
  • plnění produkčních a personálních cílů
  • nábor a adaptace nových obchodních zástupců
  • reprezentace firmy a rozvoj svěřené skupiny

Měl/a byste mít:

  • zkušenost v oblasti pojišťovnictví, finančnictví nebo makléřské činnosti
  • vedení lidí a personální náborová praxe výhodou
  • obchodní praxe na IČO
  • minimálně SŠ vzdělání a ŘP

Těšit se můžete na

  • přátelský kolektiv
  • seriózní přístup
  • možnost kariérního postupu
  • korektní, vstřícný a podporující vztah s nadřízeným oblastním ředitelem
  • propracovaný systém adaptace a vzdělávání
  • měsíčně na 40 - 80 tisíc Kč

Dále vám nabízíme

  • zázemí velké ambiciózní firmy
  • nadprůměrné podmínky na začátku i v průběhu spolupráce
  • vlastní kancelář s počítačovým vybavením
  • bezkonkurenční podmínky, spolupráce s prodejci aut
  • možnost zvýhodněného operativního leasingu

Kontaktní informace

Své životopisy zasílejte na e-mail david.konas@generali.com v případě zájmu zúčastnit se výběrového řízení.

Oblastní ředitelství GENERALI Plzeň
Bc. David Konáš
regionální ředitel
E-mail: david.konas@generali.com